. . . . . . . oddíl stolního tenisu . . . . . . . .

Béčko dnes o bytí a nebytí !!!

04.04.2013 09:41

Dnes od 18 hraje béčko odvetný zápas play-off proti Hudlicím B.

Po prohraném prvním zápase víra v úspěch sestoupila na bod mrazu. Nicméně, uběhlo 5 dní, emoce vychladly a nyní můžeme uvažovat o reálných šancích. Jsou nějaké?

Co se týče domácího zápasu, tak určitě ano!

V kompletní sestavě je náš tým silný. Domácí výhra 10:0 nad Hudlicemi v průběhu sezóny nemůže být přeceňována, protože za hosty nastoupila hodně nekompletní sestava, ale nemůžeme opominout, že stabilní hráči Hrabar a Hříbal neudělali ani bod. Pokud budeme bodovat přes ně a neprohrajeme obě čtyřhry, pak věřím, že dvojice Šulc - Landa na potřebný počet bodů stačit nebude. Sice mají letos dobrou výkonnost i zkušenosti ze 3.ligy (jejich ligové výsledky najdete zde -  ŠULC  - LANDA ), takové zkušenosti mají ale naši hráči také!

Takže, soustřeďme se na domácí zápas a pokud uspějeme, pak se může stát v rozhodijícím zápase cokoliv.

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode