. . . . . . . oddíl stolního tenisu . . . . . . . .

PRO SPONZORY

 

 Vážení potencionální sponzoři,

 Rádi bychom Vás oslovili stručným záměrem rozvoje oddílu stolního tenisu FK Kolín a pokud budete mít zájem o schůzku neváhejte nás kontaktovat.

  Děkujeme za případný zájem

        Stanislav Dolejší předseda oddílu stolního tenisu

 sdolejsi(a)seznam.cz

 

 

Proč sponzorovat oddíl stolního tenisu

  •  Prevence kriminality a drog – výchova mládeže pod záštitou našeho oddílu by měla přesvědčit mladé hráče o smysluplnosti využití času tráveného rozvojem stolního tenisu na trénincích a rozšíření členské základny.
  • Oslovení zájmového sektoru. Stolní tenis je relativně provozně méně náročný sport a za menší finanční obnos může být logo potencionálního sponzora spojeno s jedním s nejlepších týmů středočeského kraje, a tak oslovit skupinu potencionálních zákazníků mezi stolními tenisty.

  • Vytváření neformálního networkingu. Vzhledem k rozšíření stolního tenisu v téměř každé obci, lze potencionálnímu sponzorovi pomoci při zprostředkování kontaktu.

  • Jsme si vědomi složitosti „obětovat“ finance na rozvoj sportu. Nicméně jsme přesvědčeni, že potenciál našich zkušeností z hráčské, trenérské či profesní kariéry umožní racionální využití Vašich prostředků k rozvoji stolního tenisu nejen oddílu stolního tenisu FK Kolín, ale posléze i celého českého stolního tenisu. Tak rozšíříme nejen počet sportovců, jejich růst ke kvalitě, ale i pomůžeme Vašim komerčním aktivitám.

 

 

Sponzoři našeho oddílu


https://www.kalt.cz/

www.kalt.cz/

www.rojaplast.cz/

www.ave-kolin.cz/

 


 

 

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode