. . . . . . . oddíl stolního tenisu . . . . . . . .

2. liga ženy

30.11.2009 14:11

FK Kolín A - TTC Ústí nad Orlicí B          6 : 4                  28.11.2009

 

Pro náš tým existenční utkání. Naše hráčky si toto plně uvědomovaly a všechny se snažily podat ten nejlepší výkon. Největší podíl na vítězství měla Katka Sláčalová. Ta na soupeřky uhrála tři body. Adéla Heinclová a Lucie Rozkovcová se podílely na vítězství každá jedním bodem. Doufám, že se naše hráčky konečně zbaví nervozity a vítězných výsledků bude přibývat.

Body domácí: Sláčalová 3, Heinclová 1, Rozkovcová 1 a čtyřhra 1

Body hosté: Javůrková 2, Bezdíčková 2, Kapounová 0, Moravcová 0

 

 

FK Kolín A - Lokomotiva Pardubice A              3 : 7               28.11.2009

 

V odpoledním utkání jsme začali dobře a děvčata vyhrály čtyřhru a ještě potom jsme vedli 2 : 1, ale to bylo vše. Soupeřky šňůrou 6 bodů otočily výsledek na svoji stranu a zvítězily. Tentokrát nám opravdu chybělo kousek štěstí a byla na světě remiza. Katka Sláčalová prohrála první dvě utkání na 3 : 2. Jenom škoda, že se ostatním hráčkám nepovedlo uhrát nějaký ten bod navíc.

Body domácí: Sláčalová 1, Heinclová 0, Rozkovcová 1 a čtyřhra 1

Body hosté: Dočkalová 3, Utíkalová 3 Nová 1

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode