. . . . . . . oddíl stolního tenisu . . . . . . . .

Sezóna 2013-2014

Závěr sezóny 2013-2014

02.07.2014 08:32

Zajímavá akce v Poděbradech

Ve čtvrtek 3.7.2014 odpoledne se koná v Poděbradech setkání s Tomášem Pavelkou.

Cituji z pozvánky od Hynka Votíka:

"Srdečně zveme všechny členy TJ Sokol Poděbrady, rodiče, fandy, ale i fanoušky a hráče stolního tenisu bez rozdílu oddílové příslušnosti, na odpoledne s Tomášem Pavelkou, bundesligovým hráčem TTC Zugbrücke Grenzau, mistrem ČR družstev i jednotlivců, reprezentantem ČR, hráčem první stovky světového žebříčku. Setkání věnované dětem oddílu stolního tenisu TJ Sokol Poděbrady se uskuteční ve čtvrtek, dne 1.3.2014 od 13,30 do 15,30 v herně stolního tenisu TJ Sokol Poděbrady (II.patro). "

Bližší informace najdete ZDE.

22.06.2014 21:45

Poslední týden sezóny 2013-2014

V úterý 24.6.2014 nás čeká asi poslední trénink letošní sezóny, a tak se můžeme ohlédnout, jaká byla.

Musime si říci, že asi neúspěšná.

Áčko mužů dlouho dobře rozjetou sezónu nedokázalo dotáhnout do zdárného konce a ve finálové sérii 3. ligy podlehlo Chocni 1:2 na zápasy a brána do druhé ligy mu zůstala zavřená.

Ženy skončily ve 2. lize na posledním místě a sestoupily do divize. Tu nakonec v příští sezóně přihlašovat nebudeme a holky se přesunou do Poděbrad. Přišli jsme tak bohužel o naši výsadu, kdy jsme byli jediný středočeský klub, který měl ligové družstvo mužů i žen.

A v neposlední řadě také déčko skončilo 11. v regionálním přeboru a pravděpodobně je čeká také sestup.

Tím naštěstí výčet toho negativního, alespoň na sportovním poli, končí.

Béčku se na poslední chvíli podařilo obsadit 7. místo a vyhnout se play-out.

Play-out si sice muselo zahrát céčko, v něm ale poměrně s přehledem odvrátilo hrozbu sestupu.

Hlavní radostnou událostí končící sezóny je asi pravděpodobný přestup mladého Františka Čamra z Krchleb, který by měl společně s naším stále se lepšícím Matějem Zábojem vytvořit dvojici, která o sobě bude dávat vědět nejen na mládežnických turnajích, ale prosadí se již brzy i v našich mužských družstvech.

A v neposlední řadě se nám podařilo rozšířit řady mládeže a v příští sezóně přihlásíme jedno mládežnické družstvo do regionální soutěže. 

Tak věřme, že příští sezóna bude úspěšnější.

Franta Čamr hrál letos v Kolíně na KP dorostu.

 

 

niamh štricová

14.06.2014 22:12

Zajímavý článek na ITTF.COM

Slánská naděje Niamh Štricová je spolu s Tomášem Matrinkem a trenérem Tomášem Vrňákem na kempu ITTF hopes ve Slovinsku. V souvislosti s touto událostí se o ní objevil zajímavý článek na ITTF.COM. Pokud umíte anglicky, můžete si nejen o jejím nedávném zranění, ale například i o původu jejího neobvyklého křestního jména přečíst ZDE.

Niamh Štricová si letos zahrála proti Kolínu ve druhé lize žen a je i častou účastnicí kolínských mládežnických turnajů.

ON-LINE Přenos z finále 3. ligy

14.04.2014 07:05

US Steinerová Choceň B - FK Kolín

V neděli jsme nastoupili k rozhodujícímu třetímu finálovému zápasu v Chocni a bohužel jsme ho nezvládli.

Druhou ligu si tak budeme muset vybojovat v příští sezóně.

 US Steinerová Choceň B - FK Kolín

9 : 1

čtyřhry 1:0, body domácích: Merta Jakub 2:0, Zajíček Miroslav 1:1, Bezdíček Martin 3:0, Šimonek Petr 2:0, body hostů: Dolejší Stanislav 0:3, Hořejší Radim 1:1, Pilner Jaroslav 0:2, Jindra Josef 0:1, Zaplatílek Ctibor 0:1

 

Naše zklamání alespoň částečně zmírnilo céčko, které vyhrálo v Nymburce a zachránilo účast v KS2D.

TJ Lokomotiva Nymburk "B" - FK Kolín "C" 6:9
 

11.04.2014 20:55

FK Kolín - US Steinerová Choceň B

Zde můžete v sobotu 12.4.2014 od 14 hodin sledovat průběřný stav druhého finále 3. ligy, skupiny C.

 FK Kolín - US Steinerová Choceň B 

5 : 9

Komentář:

13:55: Vítejte na finálovém utkání. Domácí i hostté nastupují v očekávaném složení.

15:15: Hosté vedou 2:1.

15:45: Radim i Borek vedli 2:1 na sety, ale Radim prohrál. Borek teče v pátém 5:6!

15:50: Také Borek měl smůlu v koncovce a stejně jako v Chocni prohráváme 1:4!

Teď se pokusí výborně hrající Standa překvapit proti Mertovi.

17:45: Začínáme stahovat!

17:59: Bohužel jsme nedotáhli! 5:9 znamená rozhodující zápas zítra!

  domácí hosté výsledek stav
čt. Hořejší-Pilner Merta-Šimonek 2:3 0:1
1. Pilner Jaroslav Merta Jakub 0:3 0:2
2. Dolejší Stanislav Šimonek Petr 3:1 1:2
3. Zaplatílek Ctibor Bezdíček Martin 2:3 1:3
4. Hořejší Radim Zajíček Miroslav 2:3 1:4
5. Dolejší Stanislav Merta Jakub 1:3 1:5
6. Zaplatílek Ctibor Šimonek Petr 1:3     1:6
7. Hořejší Radim Bezdíček Martin 3:2 2:6
8. Pilner Jaroslav Zajíček Miroslav 1:3 2:7
9. Zaplatílek Ctibor Merta Jakub 0:3 2:8
10. Hořejší Radim Šimonek Petr 3:1 3:8
11. Pilner Jaroslav Bezdíček Martin 3:2 4:8
12. Dolejší Stanislav Zajíček Miroslav 3:2 5:8
13. Hořejší Radim Merta Jakub 2:3 5:9
14.        
15.        
16.        

 

Finále 3. liga, skupina C, 2013-2014

10.04.2014 12:59

Povánka na druhé finále

  

                 FK Kolín                 -         US Steinerová Choceň B


Vážení kolegové , fanoušci!

Zveme vás v co nejhojnějším počtu v sobotu 12.4. ve 14 hodin do naší herny v Kolíně na odvetné utkání finále Play off o postup do 2.ligy stolního tenisu.
V prvním utkání na stolech soupeře z Chocně se nám podařilo zvítězit nejtěsnějším rozdílem 9:8. Dá se očekávat, že dojde opět k dramatickému
utkání s nepředvídatelným koncem.
My samozřejmě věříme, že naší bojovností a umem soupeře přemůžeme a postup si vybojujeme právě v tomto utkání na které vás srdečně zveme!

Pro ty, kteří se dostaví do 15 hodin jsme připravili malou soutěž o zajímavou cenu z blízké budoucnosti stolního tenisu a to tipovací soutěž o dva plastové míčky se kterými se budou hrát soutěže od příštího roku a zatím nejsou vůbec v prodeji!
V neposlední řadě připravíme i drobné osvěžení jako je nějaké to pivo pro fanoušky zdarma, nějakého toho panáčka na ještě lepší náladu a pokud
dorazí i mladší ročníky mohou dostat například nějakou tu sušenku nebo podobně.
Takže neváhejte a přijďte.

Těšíme se na vás!

06.04.2014 14:08

Výhra v prvním zápase finále !!!

US Steinerová Choceň B - FK Kolín 8:9

V prvním zápase na půdě Chocně jsme po boji zvítězili. Zápasu nechybělo nic, co k vyvrcholení soutěže patří: vyrovnané zápasy, taktický překvativý tah, obrat ve výsledku.

Stejně jako my nastoupili domácí k utkání v pěti.

Věděli jsme, že hodně důležitá bude čtyřhra. Podle očekávání proti sobě nastoupily dvojice Merta - Šimonek a Hořejší - Pilner. Domácí nás od počátku tlačili a dostali se do vedení už o 3 míče. Nám se ale podařilo srovnat a dokonce si v prvním setu vybojovat dva setboly. Set ale vyhráli domácí a to je nakoplo k výbornému výkonu a už nám nedali šanci. 1:0 pro domácí.

Hned v prvním singlu se utkaly jedničky týmů a přestože Radim Jakubovi Mertovi vzdoroval, porazit se mu ho nepodařilo. Na vedlejším stole Standa vyhrál první set s Martinem Bezdíčkem, pak ale domácí hráč přestal kazit a po vynikajícím výkonu vyhrál 3:1. Domácí tedy vedli 3:0 a naše situace byla kritická.

Pak nastoupil Jarda proti Petrovi Šimonkovi a Borek s Mirkem Zajíčkem. Bylo jasné, že už musíme bodovat. Borek smolně prohrál 3:2, ale  Jarda vyhrál překvapivě jasně 3:0 a Petr Šimonek, který měl v husté atmosféře malé herny problémy s dýcháním se rozhodl střídat a přepustil svoje místo nečekaně Honzovi Mikuleckému, který proti nám ještě nikdy nehrál. To se nakonec ukázalo jako rozhodující.

Radim potom porazil Bezdíčka a ve vyrovnaných napínavých zápasech byl šťastnější Standa, když proti Mikuleckému odvrátil dva mečboly, a také Jarda, který dokázal obrátit zápas se Zajíčkem, ve kterám prohrával 2:1. Za stavu 4:4 jsme vycítili šanci.

Pak sice podle očekávání Borek prohrál s Mertou, ale Radim nedal šanci Mikuleckému a stejně si vedl i Standa proti Zajíčkovi. Když pak Merta porazil i Jardu, bylo to po třech hodinách 6:6.

Svého prvního bodu a zároveň asi rozhodujícího se potom dočkal Borek proti Bezdíčkovi. Vedl 2:1 na sety a i zásluhou pěti nechytatelných prasátek se ve čtvrtém setu dostal do vedení 9:0. Pak se začaly dít věci. Martin si asi vzpomněl na svůj výkon proti Standovi a nešlo proti němu udělat bod. Za stavu 9:7 Borek zariskoval při příjmu a vytvořil si tři setboly. Až ten třetí proměnil a my jsme propukli ve velký jásot, protože jsme věděli, jak je ten bod důležitý.

V tu chvíli už jsme věděli, jak jsme blízko vítězství.Radim ale musel porazit Zajíčka. To se mu podařilo, ale soupeř byl nepříjemnější, než jsme čekali. Potom vystřídal Josef za Standu a pokusil se překvapit proti stoprocentnímu Mertovi. V prvním setu vedl 6:2 a přestože měl ve všech setech šanci na vítězství, nakonec odešel poražen 0:3. 

Za stavu 8:7 pro nás nám stačilo vyhrát jeden z posledních dvou zápasů. To se podařilo Borkovi proti Mikuleckému a Jarda už nemusel s Bezdíčkem dohrávat. 

Před posledními dvěma zápasy už domácí diváci tušili, že jejich tým asi nevyhraje.

Vedeme tedy 1:0 na zápasy a máme šanci na domácí půdě v sobotu 12.4. postup do druhé ligy potvrdit. Bude to ale určitě ještě těžké!

 čtyřhry 1:0, body domácích: Merta Jakub 4:0, Bezdíček Martin 2:2, Šimonek Petr 0:1, Zajíček Miroslav 1:3, Mikulecký Jan 0:3, body hostů: Hořejší Radim 3:1, Dolejší Stanislav 2:1, Pilner Jaroslav 2:2, Zaplatílek Ctibor 2:2, Jindra Josef 0:1

 

**************************************************************************************************

Krajská soutěž 2D

Bohužel céčko tak šťastné nebylo a přestože vedlo 4:2 ve třetím zápase proti Kostelci nakonec prohrálo 4:9. Aby setrvalo v soutěži, bude muset za týden zdolat Lokomotivu Nymburk B.

02.04.2014 20:21

Před 1. zápasem

V sobotu 5.4.2014 nás čeká v Chocni první finálový zápas. Domácí překvapivě změnili hernu a místo velké haly budou hrát v menší herně. To nás ale z míry nevyvede a vidíme šance stále vyrovnané.

Podle úspěšnosti je jasným favoritem Choceň, ve vzájemných zápasech jsme je ale dvakrát porazili. V prvním případě nám k tomu pomohli domácí špatným střídáním, v odvetě byl zase indisponován Martin Bezdíček.

1. zápas základní části ZDE.

2. zápas základní části ZDE.

Radim Hořejší
úspěšnost: 71.4%
bilance proti Chocni:
7/1
Jakub Merta
úspěšnost 84.0%
bilance proti Kolínu:
4/0
Stanislav Dolejší
úspěšnost: 58.8%
bilance proti Chocni:
4/4
Petr Šimonek
úspěšnost: 74.1%
bilance proti Kolínu:
3/5
Jaroslav Pilner
úspěšnost: 67.9%
bilance proti Chocni:
5/3
Martin Bezdíček
úspěšnost: 73.3%
bilance proti Kolínu:
4/3
Josef Jindra
úspěšnost: 34.9%
bilance proti Chocni:
0/6
Miroslav Zajíček
úspěšnost: 43.2%
bilance proti Kolínu:
1/2
Ctibor Zaplatílek
úspěšnost: 57.1%
bilance proti Chocni:
0/0
Dominik Bělohlávek
úspěšnost: 51.6%
bilance proti Kolínu:
2/6

 

NADSTAVBA 2013-2014

30.03.2014 20:26

KS2D play-out

Tento víkend 29.3. 30.3.2014 odehrálo céčko první zápasy play-out s Kostelcem nad Černými lesy.

 TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - FK Kolín "C" 10:6,

FK Kolín "C" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:6,

Zatímco v sobotu na půdě Kostelce jsme prohráli 10:6, v nedělní odvetě se nám na domácích stolech podařilo stejným výsledkem vyhrát. Základem ůspěchu byla výhra v obou deblech. Vedli jsme 4:1, pak hosté vyrovnali na 5:5, podařilo se ale zase odskočit na konečných 10:6.

V sobotu nás čeká rozhodující zápas v Kostelci.

      

Fotogalerie ZDE.

27.03.2014 22:24

PLAY-OUT Krajská soutěž 2. třídy, skupina D

Již tento víkend hraje céčko první zápasy o udržení v KS2D.

V sobotu je čeká zápas v Kostelci nad Černými lesy, v neděli v 10.00 se hraje odveta na domácích stolech v Kolíně.

Vítěz série si zaručí setrvání v soutěži, poražený bude mít ještě jednu šanci s vítězem druhého duelu Nymburk B - Sokol Poděbrady.

Bližší informace ZDE.

Poslední dvoukolo základní části

26.03.2014 20:23

21. a 22. kolo mistrovských soutěží

Soutěže stolních tenistů pokračovaly posledním kolem základní části.

3. liga muži, skupina C
Jiskra Holice - FK Kolín 10:6
Před posledním dvoukolem jsme měli jistou účast ve finálových bojích, ve kterých se budeme snažit o postup do 2. ligy. 

V sobotu násale čekal těžký soupeř, Jiskra Holice. Na jeho stolech jsme potřebovali alespoň remizovat, abychom si udrželi první místo v tabulce a lepší výchozí pozici ve finále.
Zápas v Holicích se ale nevyvíjel od začátku pro hosty dobře. Po prohraných čtyřhrách si uvolněně hrající domácí vypracovali náskok 5:1. Pak jsme sice začali bodovat i my, ale na víc než korigování skóre na 10:6 to nestačilo.
čtyřhry 2:0, body domácích: Mádlo Martin 3:1, Pečinka Lukáš 1:2, Táborský Jiří 3:0, Jelínek Michal 1:3, body hostů: Hořejší Radim 2:2, Pilner Jaroslav 2:2, Dolejší Stanislav 1:2, Zaplatílek Ctibor 1:2 

Ve finále budeme spoléhat hlavně na Radima.

TTC Kostelec nad Orlicí - FK Kolín 1:10
V neděli na půdě sestupujícího Kostelce nad Orlicí, který dal navíc šanci mladým náhradníkům, už šlo jen o to, jakým skóre nakonec vyhrajeme.
čtyřhry 0:2, body domácích: Malík Tomáš 0:2, Malík Karel 1:1, Šťastný Daniel 0:3, Kršiak Tomáš 0:2, body hostů: Pilner Jaroslav 2:1, Hořejší Radim 2:0, Dolejší Stanislav 2:0, Zaplatílek Ctibor 2:0

V pěkné nové herně v Kostelci nad Orlicí se bude v příští sezóně hrát pouze divize.

Po úspěšném účinkování z základní části nás tedy čeká účast ve finálové sérii, kam jsme postoupili z druhého místa.
První zápas se odehraje v sobotu 5.4. v Chocni, odveta bude 12.4. ve 14 hodin v Kolíně v telocvičně SPŠ v Heverově ulici naproti kinu. 

Zveme všechny příznivce.
Finálový soupeř US Steinerová Choceň má v posledních kolech výbornou formu, v zápasech s Kolínem ale v základní části odešel dvakrát poražen. Šance jsou tedy otevřené.

Tabulka po základní části:

1. US Steinerová Choceň B 22 18 0 4 0 209:100 58
2. FK Kolín 22 17 1 4 0 208:132 57
3. Jiskra Holice 22 14 3 5 0 197:150 53
4. Sokol Mnichovo Hradiště 22 11 3 8 0 180:168 47
5. Bižuterie Jablonec n.N. 22 9 5 8 0 170:176 45
6. Sokol Hr.Králové 2 C 22 10 3 9 0 167:158 45
7. AŠ Mladá Boleslav B 22 9 4 9 0 180:176 44
8. TJ D.Králové n.L./J.Jaroměř 22 10 2 10 0 172:177 44
9. SKST Liberec D 22 8 3 11 0 162:173 41
10. Sokol Chrudim 22 5 1 16 0 143:193 33
11. TTC Kostelec nad Orlicí 22 4 3 15 0 114:202 33
12. TJ Jičín 22 1 4 17 0 112:209 28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Béčko mužů si v posledních kolech krajské soutěže 1. třídy zajistilo 7. místo, čímž se vyhne nepříjemnému boji o záchranu v nadstavbě. Ta naopak čeká družstvo mužů C v krajské soutěži 2. třídy, šance na záchranu je ale poměrně vysoká.

Krajská soutěž 1. tř. sk. B

TTC Bělá pod Bezdězem "B" - FK Kolín "B" 1:10
čtyřhry 0:1, body domácích: Balcar Jaromír 0:2, Kapras Karel 1:1, Elstner Lukáš 0:3, WO 0:3, body hostů: Lhoták Jakub 3:0, Mazurkiewicz Ivo 1:1, Šembera Karel 1:0, Holman Martin 1:0, WO 3:0

TJ Sokol Krchleby "B" - FK Kolín "B" 9:9
čtyřhry 1:1, body domácích: Král Jindřich 2:2, Břetenář Petr 0:4, Čamr František 3:1, Bittner Miloslav 3:1, body hostů: Jindra Josef 4:0, Lhoták Jakub 2:2, Mazurkiewicz Ivo 1:3, Hrda Lukáš 1:3

Tabulka po základní části:

1. TJ AŠ Mladá Boleslav "C" 22 19 1 2 0 210:107 58
2. TJ Sokol Libice nad Cidlinou 22 15 3 4 0 194:128 48
3. TJ Sadská "B" 22 16 1 4 1 184:119 46
4. TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 22 10 2 10 0 176:178 32
5. TJ Neratovice "A" 22 10 1 11 0 162:167 31
6. TJ Sokol Kutná Hora "A" 22 9 3 10 0 167:165 30
7. FK Kolín "B" 22 10 2 9 1 153:162 29
8. TTC Bělá pod Bezdězem "B" 22 8 2 12 0 134:186 26
9. TJ Sokol Benešov 22 7 2 13 0 164:177 23
10. TTC Brandýs nad Labem "B" 22 5 4 13 0 145:195 19
11. TJ Sokol Krchleby "B" 22 4 4 14 0 126:197 16
12. TJ Sokol Kutná Hora "B" 22 4 3 15 0 144:198 15

Krajská soutěž 2. tř. sk. D

TJ Sokol Poděbrady - FK Kolín "C" 7:11
čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Martin 1:3, Votík Jan 3:0, Bartoš Jaroslav 0:3, Zralík Ivan 0:3, WO 3:0, body hostů: Šembera Karel 2:1, Záboj Matěj 3:1, Holman Martin 3:0, Brant Pavel 1:2, WO 0:3

TJ Sokol Týnec nad Labem - FK Kolín "C" 13:5
čtyřhry 1:0, body domácích: Valenta Richard 2:1, Brunclík Marek 1:2, Cincibus Milan 1:2, Mošna Petr 3:0, WO 5:0, body hostů: Vokounová Adéla 2:2, Nekovář Petr 0:4, Holman Martin 3:1, WO 0:5

Tabulka po základní části:

1. TJ Sadská "C" 22 19 0 3 0 246:150 57
2. SK cyklistiky Zruč nad Sázavou RABBIT "B" 22 14 3 5 0 239:157 45
3. Sokol Přezletice "A" 22 13 1 8 0 241:155 40
4. TJ Sokol Týnec nad Labem 22 12 3 7 0 217:179 39
5. TJ Sokol Čáslav 22 12 2 8 0 217:179 38
6. TJ Lokomotiva Nymburk "A" 22 12 2 8 0 196:200 38
7. TTC Říčany "B" 22 11 3 8 0 192:204 36
8. TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 22 11 2 9 0 238:158 35
9. FK Kolín "C" 22 8 2 12 0 191:205 26
10. TJ Lokomotiva Nymburk "B" 22 7 1 14 0 165:231 22
11. TJ Sokol Poděbrady 22 3 1 17 1 126:270 7
12. TJ Sokol Uhlíř. Janovice 22 0 0 22 0 108:288 0

 

Družstvo žen skončilo ve 2. lize poslední a sestupuje do divize.

SKST Děčín B - FK Kolín 7:3
čtyřhry 1:0, body domácích: Schneiderová Jana 2:0, Polanská Jana 0:1, Svatoňová Tereza 0:1, Schneiderová Pavla 1:1, WO 3:0, body hostů: Vokounová Adéla 2:1, Bečvářová Michaela 1:2, WO 0:3
Technoline KST Jirkov - FK Kolín 7:3
čtyřhry 1:0, body domácích: Koutská Marie 0:2, Demjanová Eliška 2:0, Leitnerová Eva st. 1:0, Faiglová Kamila 0:1, WO 3:0, body hostů: Vokounová Adéla
2:1, Bečvářová Michaela 1:2, WO 0:3

Tabulka po základní části:

1. SKST Vlašim C 22 16 3 3 0 139:80 57
2. SK Dobré B 22 16 2 4 0 140:79 56
3. TTC Ústí nad Orlicí B 22 9 6 7 0 107:113 46
4. SK Dobré C 22 8 7 7 0 112:108 45
5. SKST Děčín B 22 8 6 8 0 112:108 44
6. Jiskra Jaroměř 22 7 7 8 0 108:112 43
7. Technoline KST Jirkov 22 9 3 10 0 100:120 43
8. SKST Vlašim D 22 7 6 9 0 114:106 42
9. SK Dobré D 22 7 6 9 0 101:119 42
10. STC Slaný 22 5 6 11 0 102:118 38
11. Sokol Turnov 22 8 2 10 2 107:113 38
12. FK Kolín 22 2 6 14 0 77:143 32

 

Výsledky ankety

23.03.2014 22:25

Výsledky ankety - Jakým typem míčku hrát STČ soutěže od sezóny 2014 - 2015

11.3.2014 byla uveřejněna tato zpráva ČAST:

VV ČAST se řídí dosavadním rozhodnutím ITTF, a veškeré soutěže řízené ČAST se, po 1. červenci 2014, budou hrát s novým typem míčků (neceluloidovým). VV ČAST ponechává na krajských a regionálních svazech rozhodnutí, s jakými míčky budou hrát své soutěže v sezóně 2014/15. 

Na jejím základě se na diskusním fóru STSST rozvířila diskuse, kterým typem míčku hrát od sezóny 2014-2015 ve středočeských soutěžích. Názory jsou velmi protichůdné, proto jsem se rozhodl publikovat anketu, abychom zjistili, které názory převládají.

Anketa obsahovala pouze 2 otázky. O její existenci jsem informoval na diskusním fóru www.stcstolnitenis.cz a později e-mailem na všechny vedoucí družstev středočeských krajských soutěží.

Podařilo se shromáždit 34 odpovědí s těmito výsledky:

  1. Myslíte, že je reálné, aby kluby v krajských soutěžích mohly hrát plastovým i celuloidovým míčkem, tedy aby někdo hrál plastem a někdo celuloidem?

Je to absolutní nesmysl, jedna soutěž se musí hrát buď jen plastem, nebo jen celuloidem. 15 odpovědí

Za určitých okolností se o tom dá uvažovat třeba, když po uvedení na trh nebudou míčky moc odlišné. 10 odpovědí

Ano, tento návrh bych podpořil. 9 odpovědí

Téměř polovina tedy striktně nesouhlasí s možností hrát s oběma druhy míčků. Z těchto 15 respondentů je 9 pro plast a 6 pro celuloid.

  1. Kterým typem míčku by se tedy měly hrát krajské soutěže.

Plastem. 10 odpovědí

Oběma, ať si každý vybere, s čím bude hrát v domácím prostředí. 16 odpovědí

Celuloidovým 8 odpovědí

Závěr:

Výsledky ukazují, že názory jsou velmi rozdílné. Téměř polovina by byla ochotná hrát oběma typy míčků. U těch, kteří by hráli jen jedním typem, převažuje názor, že by se mělo hrát plastem, ale počet vyznavačů celuloidu určitě není zanedbatelný.

Vzhledem k tomu, že do 1.7. 2014 zbývá něco málo přes 3 měsíce a schválené míčky ještě nejsou v prodeji, všechny spekulace jsou předčasné. Vypadá to, že s výrobou jsou problémy a stát se může cokoli. Až se situace změní a budeme vědět více, průzkum zopakujeme.

Výsledky v PDF.

Jarda Pilner, FK Kolín.

poslední kola základní části 2013-2014

15.03.2014 21:05

Poslední dvoukolo

Poslední dvě kola základní části 2013-2014 nám slibují zajímavé boje.

Ženy se budou chtít důstojně rozloučit s druhou ligou na půdě Děčína a Jirkova.

Céčko mužů bude v Poděbradech a Týnci hrát o dobré postavení a hlavně sebevědomí do play-out.

Áčko mužů má sice finále a boj o druhou ligu jisté, pro lepší pozici z prvního místa ale může v posledních dvou kolech ztratit pouze 1 bod. Na půdě třetích Holic to bude v sobotu těžké a můžeme to brát jako generálku na finále.

Oči všech se ale budou upírat na béčko a celou KS1B!

Před minulým dvoukolem jsem psal, že o sedmé místo si to rozdá Kolín B a Kutná Hora A. Stačily dvě kola v systému 3-1-0 a situace je úplně jiná. A hlavně víc než zajímavá! Do play-out můžou zamířit kompletně družstva od 4. místa dolů!

Tabulka a los posledních kol dávají tušit, že naše Béčko to bude mít těžké, ale určitě nebude bez šance.

Tak DRŽME PALCE!

TTC Brandýs nad Labem "B" TJ Sokol Benešov  
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" TJ Sokol Libice nad Cidlinou  
TJ Sokol Krchleby "B" TJ Sadská "B"  
TTC Bělá pod Bezdězem "B" FK Kolín "B"  
TJ Neratovice "A" TJ Sokol Kutná Hora "A"  
TJ Sokol Kutná Hora "B" TJ AŠ Mladá Boleslav "C"  
TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" TJ Sokol Benešov  
TTC Brandýs nad Labem "B" TJ Sokol Libice nad Cidlinou  
TTC Bělá pod Bezdězem "B" TJ Sadská "B"  
TJ Sokol Krchleby "B" FK Kolín "B"  
TJ Sokol Kutná Hora "B" TJ Sokol Kutná Hora "A" 7:10
TJ Neratovice "A" TJ AŠ Mladá Boleslav "C"  

1.

TJ AŠ Ml. Boleslav "C"

20

17

1

2

0

190:95

52

2.

TJ Sokol Libice n. C.

20

14

2

4

0

175:113

44

3.

TJ Sadská "B"

20

15

1

3

1

170:106

43

4.

TJ Neratovice "A"

20

9

1

10

0

146:152

28

5.

Sokol M. Hradiště "B"

20

9

1

10

0

157:168

28

6.

TJ Sokol Kutná Hora "A"

20

8

3

9

0

152:148

27

7.

TTC Bělá p. B. "B"

20

8

2

10

0

130:166

26

8.

FK Kolín "B"

20

9

1

9

1

134:152

25

9.

TJ Sokol Benešov

20

7

2

11

0

155:157

23

10.

TTC Brandýs n. L. "B"

20

4

4

12

0

129:177

16

11.

TJ Sokol Kutná Hora "B"

20

4

3

13

0

131:178

15

12.

TJ Sokol Krchleby "B"

20

3

3

14

0

107:184

12

 

09.03.2014 20:40

19. a 20. kolo mistrovských soutěží

Před posledními dvěma koly základní části si áčko zajistilo finále.

Béčko si uchovalo naději na neúčast v play-out. Céčko už z play-out neunikne, ale má v něm slušnou šanci se udržet.

Holky  ligou minimálně na rok opustí. Ve svém posledním utkání na domácí půdě se rozloučily šestou remízou.

3. liga mužů, skupina C

FK Kolín - TJ D.Králové n.L./J.Jaroměř 10:3 

čtyřhry 2:0, body domácích: Hořejší Radim 3:0, Dolejší Stanislav 2:0, Jindra Josef 1:0, Pilner Jaroslav 1:2, Zaplatílek Ctibor 1:1, body hostů: Slavík Libor 0:3, Rýgl Vojtěch 1:2, Hrycík Radim 1:2, Foff Miroslav st. 1:1

 

 FK Kolín - TJ Jičín 10:1 

čtyřhry 1:0, body domácích: Hořejší Radim 0:1, Pilner Jaroslav 2:0, Dolejší Stanislav 3:0, Zaplatílek Ctibor 1:0, WO 3:0, body hostů: Kohout Pavel 1:2, Roček Milan ml. 0:2, Červenka Jan 0:2, WO 0:3

Jičín přijel pouze ve třech a tím nám situaci usnadnil.

KS1B

FK Kolín "B" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 10:7 

čtyřhry 1:1, body domácích: Hrda Lukáš 0:2, Mazurkiewicz Ivo 2:2, Lhoták Jakub 3:0, Jindra Josef 4:0, Šembera Karel 0:2, body hostů: Sosnovec Martin 2:2, Vala Martin 2:2, Růžička Dušan 1:3, Beňuš Petr 1:2

 

FK Kolín "B" - TJ Neratovice "A" 10:0

 

KS2D

FK Kolín "C" - Sokol Přezletice "A" 12:6

 

FK Kolín "C" - TJ Sokol Čáslav 2:16

 

2. liga ženy, skupina B

FK Kolín - SK Dobré D 3:7 

čtyřhry 0:1, body domácích: Bečvářová Michaela 1:2, Vokounová Adéla 1:2, Růžičková Klára 1:2, body hostů: Rozínková Michaela 3:0, Macurová Andrea 3:0, Bačinová Pavla 0:3

 

FK Kolín - TTC Ústí nad Orlicí B 5:5 

čtyřhry 1:0, body domácích: Bečvářová Michaela 0:3, Vokounová Adéla 2:1, Růžičková Klára 2:1, body hostů: Bezdíčková Lenka 1:2, Částková Eliška 2:1, Cyranyová Lucie 2:1

 

Mistrovství České Republiky 2014 - Plzeň

06.03.2014 20:12

Tituly MČR 2014

Mistry ČR jednotlivců pro rok 2014 se stali:

Tomáš Konečný

Iveta Vacenovská

Tomáš Konečný - Tomáš Tregler

Kateřina Pěnkavová - Aneta Kučerová

Iveta Vacenovská - Lubomír Jančařík

Kompletní výsledky na www.ping-pong.cz

02.03.2014 18:37

Páteční kvalifikace

Letos jsme měli na MČR dvojnásobné zastoupení.

Účast si zajistili Radim Hořejší a Jarda Pilner. Oba byli nalosováni do tříčlenné skupiny podobné úrovně a odehráli kvalifikaci důstojně.

Radim v prvním zápase porazil lehce Michala Kratochvíla z Baníku Havířov. Ten hraje druhou ligu a pár zápasů letos odehrál i v první. Kliknutím na jméno hráče se můžete podívat na jeho letošní výsledky. Ve druhém zápase tedy Radim bojoval o vítězství ve skupině. Pavel Holaň ale ukázal, že vůbec není náhoda, že jeho nepříjemná hra podpořená trávou na backhandu sklízí úspěchy v 1. lize.

Jarda měl průběh podobný. Nejprve v konfrontaci hráčů podobné úspěšnosti 3. ligy ze skupin C a E porazil Filipa Čajku z KST Zlín. V souboji o prvenství ve skupině dokázal na Martina Jahodu uhrát 2 sety, bohužel v těch ostatních nedokázal favorizovaného soupeře ani potrápit v koncovkách.

Celkově můžeme být s vystoupením spokojeni. Hlavní plus bych viděl v tom, že se nám podařilo porazit hráče, kteří hrají B skupinu 2. ligy, kam bychom s největší pravděpodobností příští rok zamířili, pokud by se nám podařilo slibně rozjetou sezónu dotáhnout až do vysněného konce!

A jak dopadli další středočeši, kteří se kvalifikovali z KP ?

Při neúčasti Jirky Čížka a Tomáše Postelta měli největší šanci Petr Macela a Vašek Hejda. Druhý jmenovaný měl ale snad nejtěžší skupinu z celé kvalifikace.

Přesto může být spokojen, protože jak s naším nejúspěšnějším paralympionikem Ivanem Karabcem, tak s kadetským mistrem Evropy Patrikem Klosem, odehrál důstojné partie.

Petr Macela dokázal skupinu vyhrát, když neztratil ani set. Bohužel ve 2. stupni narazil na obranáře Standu Kučeru, jehož hra mu nesedí.

Boleslavským Jirkovi Nešněrovi a Mirkovi Trajhanovi se nedařilo. Jirka, který má momentálně v lize výbornou formu, smolně prohrál první zápas, a po porážce ve druhém  už do třetího nenastoupil.

Martin Kettner na papírově silnější soupeře také nestačil.

Pavel Škopek měl také velmi těžkou skupinu, dva sety na Jiřího Kubíka jsou příslibem do bojů o třetí ligu.

Petr Novák a Honza Štengl hráli stejnou skupinu. Honzovi neprošla pálka kontrolou, Petr odehrál velmi dobré zápasy. 

Vrcholí základní část 2013-2014

02.03.2014 08:43

Předehrávka úspěšná

3. liga muži, skupina C FK Kolín - TJ D.Králové n.L./J.Jaroměř 10:3  čtyřhry 2:0, body domácích: Hořejší Radim 3:0, Dolejší Stanislav 2:0, Jindra Josef 1:0, Pilner Jaroslav 1:2, Zaplatílek Ctibor 1:1, body hostů: Slavík Libor 0:3, Rýgl Vojtěch 1:2, Hrycík Radim 1:2, Foff Miroslav st....
27.02.2014 12:55

Béčko bojuje o PLAY-OUT

4 kola před koncem základní části KS1B bojuje béčko o 7. místo, které by zaručilo neúčast v play-out. Nyní ztrácí na osmém místě 2 body na Kutnou Horu A.   1 TJ AŠ Mladá Boleslav "C" 18 16 0 2 0 171:79 48 2 TJ Sokol Libice nad...

Souteže 2013-14

26.02.2014 11:27

Předehrávka 19. kola

3. liga mužů Klíčový zápas podzimní části soutěže s Dvorem Králové - Jaroměří už tento čtvrtek! Zápas proti soupeři, který nám z posledních 3 zápasů povolil jen 1 remízu (!) předehráváme ve čtvrtek 27.2.2014 od 18 hodin. Potřebujeme prolomit smůlu, která se nás v posledních zápasech s tímto...
23.02.2014 20:30

17. a 18. kolo mistrovských soutěží

3. liga muži, skupina C AŠ Mladá Boleslav B - FK Kolín      4:10    Na půdě týmu, který nám v první polovině uštědřil první porážku jsme nechtěli ztratit další body. Domácí nenominovali Tomáše Postelta, který jel pomoci jejich áčku, a tak jsme měli úlohu...
17.02.2014 07:43

Bodovací turnaje mládeže

O víkendu jsme pořádali další BTM mladších žáků a dorostu. Výsledky brzy najdete na www.stcstolnitenis.cz. Fotogalerie z turnaje dorostu ZDE.
10.02.2014 16:21

15. a 16. kolo mistrovských soutěží

3. liga muži, skupina C SKST Liberec D - FK Kolín 9:9  čtyřhry 1:1, body domácích: Obešlo Josef st. 2:2, Pokorný Marcel 1:3, Regner Michal 2:2, Smejkal Tomáš 3:1, body hostů: Hořejší Radim 2:2, Pilner Jaroslav 2:2, Dolejší Stanislav 3:1, Zaplatílek Ctibor 1:3 Přestože forma domácích šla...

Nové plastové míčky

06.02.2014 22:32

Nová zpráva ITTF

Na jaře 2013 ITTF vyhlásila, že od července 2014 se začíná hrát PLASTOVÝM MÍČKEM.   Např zpráva na ping-pong.cz nebo na pingpong.cz     Od té doby bylo ticho po pěšině. Dnes se konečně objevila nová zpráva na stránkách ittf.com. Bohužel, nic převratného nám...

Druhá polovina sezóny 2013-2014

04.02.2014 20:34

Soutěže se blíží k vrcholu.

Tento víkend nás čekají velmi důležité zápasy. Áčko jede na sever Čech a zápasy určitě nebudou jednoduché. Liberec v posledním dvoukole vyhrál dvakrát venku a utrhl se od sestupových pozic. Hlavně jeho vítězství ve Dvoře Králové naznačuje, že má formu. Tento víkend bude pro jeho hráče...
26.01.2014 20:08

Výsledky 13. a 14. kola mistrovských soutěží

Poslední lednový víkend se nám vydařil. Fotogalerie z víkendu ZDE. 3. liga muži, skupina C  FK Kolín - US Steinerová Choceň B 10:7  Souboj prvních dvou týmů tabulky sliboval napínavé boje. Hosté přijeli posilněni o Jakuba Mertu, který v první polovině soutěže hrál za A tým Chocně...
14.01.2014 20:24

Výsledky 12. kola mistrovských soutěží

Na začátku roku 2014 se našim družstvům nedařilo. 3. liga muži, skupina C Sokol Chrudim - FK Kolín 10:7  Do Chrudimi jsme jeli s tím, že soupeř na nás umí a zápas nebude lehký. Standa navíc nebyl zdravotně v pořádku, po operaci zubu bral antibiotika. Podruhé v sezóně tak nastoupil Borek...

Krajské přebory 2014

12.01.2014 19:32

KP dorostu 2014

V neděli 12.1.2014 se v Kolíně uskutečnily krajské přebory dorostu. Novými přeborníky jsou FILIP STREJC VERONIKA BOŠINOVÁ. Fotogalerie ZDE. Kompletní výsledky PDF. Kompletní výsledky XLS.  
04.01.2014 22:23

Výsledky KP

Letošní KP ovládli hráči Mladé Boleslavi. V singlu mužů se mezi posledních 8 dostalo všech 8 nasazených, včetně našich Jardy Pilnera a Radima Hořejšího. To znamená, že pokud bude vše podle předpokladů, máme dvě místa na MČR, které se bude konat 28.2. - 2.3. 2014 v Plzni. Jarda vyřadil v prvním kole...
01.01.2014 18:59

Pozvánka na KP dospělých

Zveme všechny hráče na krajské přebory jednotlivců, které pořádáme v sobotu 4.1.2014. PROPOZICE ZDE. Vítězem v roce 2013 se stal Tomáš Postelt.

Konec roku 2013

28.12.2013 14:14

Turnaj dvojic Zruč

Na turnaji ve Zruči nad Sázavou jsme měli zástupce, dvojici Standa Dolejší - Radim Hořejší. Ve kvalitní konkurenci osmnácti dvojic obsadili konečné 5. místo.  Výsledky a komentář najdete na stránkách Zruče ZDE.
26.12.2013 18:56

Áčko po první polovině soutěže

Po podzimní části ligy jsme na 1. místě tabulky! Špička je ale velice vyrovnaná a vzhledem k tomu, že letos postupují do play-off pouze dva týmy, bude vše ještě velmi napínavé. Klíčové zápasy nás čekají hned v lednu. Nejdříve pojedeme do Chrudimi, která na nás umí a body potřebje jako sůl.  A...
23.12.2013 20:22

PF 2014

Všem příznivcům stolního tenisu přejeme krásné Vánoce a hodně úspěchů v roce 2014.  
17.12.2013 21:48

Vánoční turnaj 2013

V úterý 17.12. se uskutečnil další ročník Vánočního turnaje čtyřher. Letos se zúčastnilo 6 dvojic a 5 bylo opravdu vyrovnaných, což zaručilo zajímavé boje s mnoha výsledky 3:2. Nakonec zvítězila dvojice Karel Šembera - Láďa Novák, který jako dlouholetý hlavní pořadatel turnaje zvítězil poprvé!...

Listopad 2013

09.12.2013 20:31

Závěr první poloviny sezóny 2013-2014

Áčko zakončilo první polovinu sezóny úspěšně 3. liga muži, skupina C FK Kolín - Jiskra Holice 10:7  čtyřhry 1:1, body domácích: Pilner Jaroslav 2:2, Dolejší Stanislav 3:1, Jindra Josef 1:2, Hořejší Radim 3:1, body hostů: Mádlo Martin 2:2, Jelínek Michal 1:3, Táborský Jiří 3:1, Koubek René...
06.12.2013 13:38

První polovina soutěží vrcholí!

Céčko předehrálo zápasy 10. a 11. kola a připsalo si dvě důležitá vítězství. FK Kolín "C" - TJ Sokol Poděbrady 17:1 Honza Votík ani ostatní kluci z Poděbrad na naše céčko zatím nestačili. FK Kolín "C" - TJ Sokol Týnec nad Labem 11:7 čtyřhry 1:1, body domácích: Šembera David 1:2, Brant Pavel 1:2,...
24.11.2013 21:06

Mistrovské soutěže 7.8. a 9 kolo

3. liga muži, skupina C TJ D.Králové n.L./J.Jaroměř - FK Kolín 10:8  Do Jaroměře jsme jeli  s vědomím, že domácí to na nás umějí. V minulé sezóně dokonce vyhráli v Kolíně 10:1. A protože na 10. místě tabulky potřebovali body jako sůl, bylo jasné, že budou bojovat. Vedli jsme 3:1,...
17.11.2013 20:22

Bodovací turnaje mládeže

Výborného výsledku dosáhl Matěj Záboj na 2.BTM mladšího žactva v Lánech. V konkurenci 48 hráčů dosáhl na vítězství. Jen tak dál! Kompletní výsledky ZDE.
16.11.2013 22:25

Regionální pohár Kolín

Vítězem 2.kola Regionálního poháru v Kolíně se stal Ondřej Ženíšek, který ve finále porazil Standu Dolejšího. Standa podal výborný výkon připsal si dva dobré skalpy, když vyřadil Frantu Herouta a v semifinále lehce vyprovodil Pavla Škopka, který letos podává v divizi výborné výkony.  Čtyřhra...
10.11.2013 21:50

Mistrovské soutěže

3. liga mužů, skupina C, 5. a 6. kolo FK Kolín - AŠ Mladá Boleslav B 8:10 V 5. kole 3. se střetly první a poslední tým tabulky, a tak nezasvěcený pozorovatel mohl předpokládat jasnou záležitost pro domácí. Umístění hostů na chvostu tabulky ale neodpovídalo jejich možnostem. A protože si navíc...
03.11.2013 21:26

Regionální pohár

V sobotu 16.11. pořádáme 2. kolo Regionálního poháru. Zveme všechny hráče okresu Kolín, Kutná Hora a Benešov. Prezentace do 8:15 v naší hale v Heverově ulici. Propozice ZDE. První kolo se odehrálo v Čáslavi - výsledky na stánkách Zruče nad Sázavou. Vítězem prvního turnaje RP se stal Franta Herout.
03.11.2013 19:55

3. liga, skupina C

FK Kolín - Sokol Chrudim 10:6 V sobotu 2.11. jsme předehráli 11. kolo soutěže. Čekal nás soupeř, který nás loni v prvním kole zaskočil a vyhrál na naší půdě 10:8. Navíc posílil o Daleckého, který loni hrál za Hlinsko skupinu D. Po vyhraných čtyřhrách jsme brzy vedli 3:0 a zdálo se, že výsledek...

4. a 5. kolo mistrovských soutěží

28.10.2013 21:29

KS1B a KS2D

V krajských soutěžích se nám podařilo uhrát první vítězství.    FK Kolín "B" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B" 8:10 FK Kolín "B" - TTC Brandýs nad Labem "B" 10:4   FK Kolín "C" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 11:7  FK Kolín "C" - SK cyklistiky Zruč nad Sázavou...
28.10.2013 21:15

2. liga ženy, skupina B

FK Kolín - Sokol Turnov 4:6 čtyřhry 1:0, body domácích: Kloučková Jana 0:3, Vokounová Adéla 2:1, Bečvářová Michaela 1:2, body hostů: Pušová Ivana 3:0, Protivová Jana 2:1, Matoušková Stanislava 1:2     FK Kolín - Jiskra Jaroměř 5:5 čtyřhry 0:1, body domácích: Bečvářová Michaela...
28.10.2013 20:39

3. liga muži skupina C

FK Kolín - SKST Liberec D 10:5 čtyřhry 2:0, body domácích: Pilner Jaroslav 1:2, Dolejší Stanislav 2:1, Jindra Josef 1:1, Hořejší Radim 4:0, WO 0:1, body hostů: Smejkal Tomáš 3:1, Pokorný Marcel 0:2, Obešlo Josef st. 0:3, Regner Michal 1:2, WO 1:0 Po vyhraných čtyřhrách jsme se dostali do...

2. a 3. kolo mistrovských soutěží

14.10.2013 20:37

2. liga ženy, skupina B

SK Dobré C - FK Kolín 5:5 čtyřhry 0:1, body domácích: Pleskotová Kateřina 0:3, Ulrychová Hana 3:0, Doucková Aneta 2:1, body hostů: Vokounová Adéla 1:2, Bečvářová Michaela 2:1, Růžičková Klára 1:2 SK Dobré B - FK Kolín 8:2  čtyřhry 1:0, body domácích: Rozínková Monika 2:1, Rozínková...
14.10.2013 20:34

KS2D

TJ Lokomotiva Nymburk "A" - FK Kolín "C"10:8  čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jiří 1:3, Třešňák Josef 0:4, Kyncl Miloslav 4:0, Piroutek Květoslav 4:0, body hostů: Záboj Matěj 1:3, Šembera David 2:2, Brant Pavel 2:2, Holman Martin 2:2 TJ Lokomotiva Nymburk "B" - FK Kolín "C" 11:7 čtyřhry...
14.10.2013 20:32

1KSB

 TJ Sokol Libice nad Cidlinou - FK Kolín "B" 10:3 čtyřhry 1:1, body domácích: Pekárek František 2:1, Paroulek Milan 2:0, Krásl Libor 2:1, Kaipr Petr 3:0, body hostů: Lhoták Jakub 1:2, Hrda Lukáš 0:3, Mazurkiewicz Ivo 1:2, Šembera Karel 0:2 Sokol Benešov - FK Kolín...
13.10.2013 20:37

3. liga muži, skupina C

US Steinerová Choceň B - FK Kolín 9:9 Na úvod sezóny nás čekalo pravděpodobně nejtěžší dvoukolo. Choceň je pro mě největším favoritem. Pomohlo nám, že současně hrající áčko nebylo kompletní, a tak musel Jakub Merta zaskakovat v 1. lize. Přesto se domácí dostali do vedení 6:2. Pak ale Radim...

Pozvánka na sezónu 2013-2014

12.10.2013 07:25

3. liga, skupina C

08.10.2013 12:40

KS1B

30.09.2013 21:40

KS2D

mistrovství evropy 2013

10.10.2013 21:25

Vyřazovací boje ME 2013 začínají

Dnes se ve Schwechatu zakončila kvalifikace a je známo kompletní rozlosování.

MUŽI SINGL

MUŽI DEBL

ŽENY SINGL

ŽENY DEBL

Letos nehraje Timo Boll a tak bude souboj o mistra Evropy hodně zajímavý. Podaří se Ovčarovovi potvrdit roli favorita? 

Zúčastněte se naší ANKETY do pátku 11.10.2013, 17:00.

 

Český pohár, 3.kolo

06.10.2013 16:08

3. kolo

FK Kolín - Sparta Praha 2 : 8 Bohužel se soupeř ukázal nad naše síly. Proti papírově silnějšímu soupeři jsme si věřili. Vždeť před třemi lety jsme ho na vlastních stolech potrápili, když jsem dokázali uhrát remízu a ve propěch Sparty rozhodl až poměr setů. Výsledek z roku 2010 ZDE. Hosté přijeli v...

Český pohár

29.09.2013 20:16

2. kolo

SKST Liberec C - FK Kolín 2 : 8 Do Liberce jsme nejeli s takovým sebevědomím jako do Světlé, ale už čtyřhra naznačila, že budeme mít tentokrát navrch. Radim totiž oplýval velkou jistotou a bylo vidět, že forma mu již přichází.  Povinnost jsme tedy splnili. Nyní nás už budou čekat družstva...
22.09.2013 13:56

1. kolo

Světlá nad Sázavou - FK Kolín 3 : 7 První mise splněna. V pátek večer jsme zvládli vstup do letošní sezóny. Bylo to přesně podle očekávání, soupeř kousal, jejich pěkná herna nebyla pro nás příliš vhodná, ale od začátku jsme vedli a nakonec výhra 7:3 odpovídala celkovému průběhu.  Body...
17.09.2013 22:24

Začíná Český pohár

      Abychom si na úvod sezóny nekladli nízké cíle, vyhlašuji útok na SEMIFINÁLE ČESKÉHO POHÁRU !!! Zdá se vám to nereálné, smělé, přehnané .... úplná blbost ....., ano, není to příliš pravděpodobné, ale není to úplně nereálné: Jak vypadá los?? 1. kolo Světlá nad...

ZAČÁTEK SEZÓNY 2013 - 2014

26.08.2013 22:31

Turnaj O pohár Josefa Šína v Hostinném

  V pátek 23.8. se konal 14. ročník turnaje Josefa Šína v Hostinném. Z Kolína se zúčastnili 2 hráči. Matěj Záboj obsadil v žácích 3. místo a i v dorostu podal dobrý výkon, když postoupil ze skupiny. Jaroslav Pilner v kategorii dospělých postoupil ze skupiny. Ve vyřazovacích bojích...

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode